Hydromasáže

V 21. století člověk neustále hledá optimální řešení pro správné fungování a rozvoj. Obklopuje se jednoduchými přírodními materiály a texturami a zaměřuje se na vysoce kvalitní zpracování. Místnosti, ve kterých se zdržuje, by měly být relaxační a odvádět pozornost od stresujícího každodenního života. Pokud jde o relaxaci v koupelně, stále častěji se rozhodujeme pro komplexní řešení, která zvyšují smysl pro estetiku a luxus. Rozhodování o nákupu hydromasážních systémů jsou toho dokonalým příkladem. Lidé stále hledají toto řešení i pomocí naší nabídky. Poskytujeme širokou škálu van z hlediska tvarů, rozměrů a hloubky. Taková široká škála produktů umožňuje, aby se koupel přizpůsobila potřebám každého uživatele. Nabízíme dovybavení vany jedním z jedenácti hydromasážních systémů v různých cenových kategoriích. Podle vašich preferencí si můžete vybrat vanu s vodní masáží, vzduchovou masáží nebo nejlépe kombinaci těchto dvou. Hydromasáž je specifická kombinace výhod terapeutické masáže a relaxační koupele. Kromě relaxačních vlastností nabízí hydromasáž také terapeutické a rehabilitační výhody. Hydromasážní ošetření se doporučuje jako doplněk k preventivní péči a má velmi dobrý dopad na celkovou pohodu každého z nás.

Proudy vody a vzduchu přicházející z trysek mají pozitivní vliv na následující části našeho těla:

Hydromasáž je přírodní terapie, která zmírňuje nespavost, chronickou únavu, celkové vyčerpání, neurastenie a vegetativní neurózu. Tyto prospěšné účinky na tělo a mysl podporují staré přísloví: „ve zdravém těle, zdravá mysl“. Řešení nabízená společností Sanplast dávají příležitost vytvořit si salon SPA v pohodlí vlastní koupelny.

Dostupné hydromasážní systémy

Každý den jsme vystaveni stresu a tempu moderního života. Cítíme závratě, brnění v rukou a svalovou ztuhlost v důsledku sníženého přísunu kyslíku do krevního oběhu. ....

Každý den jsme vystaveni stresu a tempu moderního života. Cítíme závratě, brnění v rukou a svalovou ztuhlost v důsledku sníženého přísunu kyslíku do krevního oběhu....

Kombinace vodní a vzduchové masáže je vynikajícím a všestranným řešením. Při použití smíšené hydromasáže jsme vystaveni vlivu postranního proudu vody, obohaceného výkonem proudu vzduchu ze dna vany....

Vlastnosti vířivých systémů

Každý den jsme vystaveni stresu a tempu moderního života, což způsobuje, že není dost času na odpočinek a relaxaci. To vše přispívá ke zvýšení svalového tonusu, včetně dýchacích svalů. Cítíme závratě, brnění v rukou a svalovou ztuhlost v důsledku sníženého přísunu kyslíku do krevního řečiště. Stáváme se hyperaktivní, máme problémy s koncentrací a trpíme nespavostí. Díky vztlaku, tlaku vody a teplotě lázně hydromasáž funguje na těle mnoha způsoby, snižuje únavu, zlepšuje náladu a celkovou pohodu.

Ozonace
Ozonace

Ozon je velmi účinné činidlo s baktericidními, virovými a fungicidními vlastnostmi (třikrát silnější než chlor). Používá se k úpravě pitné vody. Ozon používaný v terapeutických dávkách podporuje léčbu: popálenin, obtížně se hojících ran, onemocnění kloubů a metabolických poruch. V kosmetické medicíně se mimo jiné používá k potírání strií a pooperačního edému a prevenci celulitidy.

Aromaterapie
Aromaterapie

Vany jsou nejjednodušším a nejpohodlnějším způsobem použití aromaterapie, která je nedílnou součástí zdravé životní a wellness filozofie. Aromaterapie v našich produktech je revitalizační ošetření vůně používající pouze přírodní rostlinné látky. Koupele s éterickými oleji jsou relaxací a odpočinkem pro tělo i mysl.

2000W průtokový ohřívač vody
2000W průtokový ohřívač vody

Chcete-li prodloužit dobu potěšení z koupání, můžete pomocí průtokového ohřívače udržovat konstantní teplotu vody na vybrané úrovni. Zabraňuje ochlazení vody během dlouhých koupelí. Čidlo průtoku zajišťuje provoz vytápění pouze při provozu vodního systému. Volba teploty vody se nastavuje otočným knoflíkem na topení (teplotní rozsah od 35 ° C do 45 ° C) před instalací krytu vany.

Chromoterapie
Chromoterapie

Skutečnost, že barvy mají vliv na naše životy a zdraví, byla známa už ve starověku. Chromoterapie byla úspěšně použita v nekonvenčním lékařství k obnovení rovnováhy a harmonie v lidském těle. Tato kdysi zapomenutá věda v současnosti prochází renesancí. Osvědčený dopad barev na naši mysl nás nutí, abychom je používali stále více a více vědomě v místnostech, kde trávíme spoustu času, například v koupelně.

Dezinfekce
Dezinfekce

S vířivým systémem nemůžete zapomenout vanu pravidlně čistit. K tomuto účelu používáme dezinfekci, která je jedním z prvků dovybavení systému. Poloautomatická dezinfekce se provádí ve vaně naplněné vodou. Zahrnuje dávkování dezinfekčního prostředku do vody a spuštění systému vody a vzduchu. Poté se vanu vypustí a propláchne čistou vodou. Pravidelná dezinfekce vany důkladně čistí celý systém a snižuje tak riziko možných poruch způsobených znečištěním.

Ohřev vzduchu s ozonací
Ohřev vzduchu s ozonací

Jednou z možností, jak doplnit vybavení hydromasážního systému, je 300W ohřívač nainstalovaný ve vzduchovém čerpadle. Zahřívá vzduch vytékající ze vzduchových trysek. Teplý vzduch zabraňuje snižování teploty vody, což zvyšuje pohodlí a prodlužuje dobu potěšení z koupání. Ozon je velmi účinné činidlo s baktericidními, virovými a fungicidními vlastnostmi (třikrát silnější než chlor). Používá se k úpravě pitné vody. Ozon používaný v terapeutických dávkách podporuje léčbu: popálenin, obtížně se hojících ran, onemocnění kloubů a metabolických poruch. V kosmetické medicíně se mimo jiné používá k potírání strií a pooperačního edému a prevenci celulitidy.