Vodní systém

Vlastnosti vířivých systémů

Každý den jsme vystaveni stresu a tempu moderního života. Cítíme závratě, brnění v rukou a svalovou ztuhlost v důsledku sníženého přísunu kyslíku do krevního oběhu. Stáváme se hyperaktivní, máme problémy s koncentrací a trpíme nespavostí. To vše přispívá ke zvýšení svalového tonusu, včetně dýchacích potíží. Díky vztlaku, tlaku vody a teplotě lázně hydromasáž funguje na tělo mnoha blahodárnými způsoby, snižuje únavu, zlepšuje náladu a celkovou pohodu.

Vodní vířivý systém

Vodní hydromasáž zahrnuje masáž těla proudem vody vycházející z trysek umístěných v bočních stěnách vany. Voda cirkuluje v uzavřeném okruhu, nasávaná pumpou se sáním umístěným na stěně vany. Tělo ponořené do vody je zvedáno silami stoupající vody, díky které jsou uvolněny všechny klouby a svaly, pohyby jsou účinnější a plynulejší, což je zvláště důležité při léčbě nemocí pohybového aparátu. Tlak vody stimuluje krevní oběh, zrychluje srdeční frekvenci a má pozitivní vliv na *peristaltiku střeva (*pohyb střev). Voda při styku s kůží způsobuje výměnu tepla mezi vnitřkem těla a jeho povrchem a ovlivňuje tepelnou regulaci krevních cév. Při vodní masáži jsou relaxovány hlavně svaly, klouby a další vnitřní orgány. Tento typ masáže preferují především muži.

Horká vana - vyberte si správný vodní masážní systém

Pokud si chcete v koupelně vytvořit náhradu za luxusní SPA, je nejlepším řešením ztv. vířivka. Rohová vana s hydromasáží je vhodná pro každou koupelnu, i tu malou. V nabídce Sanplast jsou jednotlivé masážní systémy určeny jak k obdélníkovým vánkám, tak i k těm, které mají nestandardní tvary.

Rohová vířivá vana se systémem HWEB je vybavena 10 vodními tryskami, z nichž 4 trysky se používají k masáži trupu a nohou a 6 trysek vám umožňuje masáž zad a nohou. Každou tryskou lze nastavit požadovaný směr proudění vody.

Whirlpool systém AQC2 nabízí 12 trysek. Každou tryskou lze nastavit požadovaný směr proudění vody. V tomto systému se k masáži trupu a nohou používá 6 trysek, zatímco 4 vám umožňují masáž zad a 2 nohou. Systém byl obohacen podvodním osvětlením Power LED.

Vířivý systém AQFR je založen na 14 tryskách. Trup a nohy jsou masírovány 8 tryskami, další 4 masírují záda a další 2 chodidla. Diodový systém signalizuje aktivitu nastavené funkce.

Nejrozvinutějším vířivým systémem je AQC4. K dispozici je 18 vodních trysek. Systém dává možnost pulzující masáže a umožnění vlnového efektu. Do tohoto systému byla přidána funkce odečtu teploty vody.

Masážní vany mají mnoho výhod. Koupel v "masážní vodě" je jednou z nejúčinnějších a zcela přirozených metod péče o tělo i mysl. ...

Vířivka je dokonalým řešením pro lidi, kteří po náročném dni sní o příjemné koupeli, která kromě relaxace pozitivně ovlivňuje i tělo...

Zdravé vlastnosti vody byly používány již ve starověku. Moderní hydromasáž je kombinací výhod tradiční masáže s relaxačními účinky teplé lázně....

Hydromasáž má mnohem větší účinky než tradiční masáž. Masáž těla silnými proudy vody a vzduchu má pozitivní vliv na prokrvení pokožky, odstraňuje únavu, zklidňuje a uvolňuje celé tělo, uklidňuje nervový systém a lidskou psychiku....