Doprava

PPL - BALÍK do ruky

Cena za poštovné bude účtována dle tabulky viz. níže. Zboží je možné uhradit předem na účet a zaslat jako standardní balík nebo zasíláme i na dobírku s příplatkem + 39,- Kč. Touto službou zasíláme náhradní díly a drobné doplňkyDoručení balíku je následují pracovní den v čase od 7 do 17 hod. Řidič Vás bude před doručením kontaktovat telefonicky. O odeslání balíku budete informováni emailem a zásilku lze sledovat na internetové adrese PPL.

  • Balík do 5 kg......................................109,- Kč s DPH
  • Balík do 30 kg....................................195,- Kč s DPH

Nemůžete zboží přebrat v doručovacím čase? Nevadí, zvolte si ParcelShop PPL

1) příjemce si v nákupním košíku zvolí doručení  na pobočku PPL ParcelShop

2) řidič na základě objednávky doručí zásilku do vybraného PPL ParcelShopu

3) příjemce okamžitě obdrží informativní SMS a email o uložení zásilky

4) zásilku si vyzvedne v otvíracích hodinách PPL ParcelShopu, zpravidla i o víkendu

Svůj balík si můžete vyzvednout do 7 dnů od uložení.

  • Balík na ParcelShop do 5 kg...................................... 89,- Kč s DPH
  • Balík na ParcelShop do 30 kg...................................135,- Kč s DPH

ČESKÁ POŠTA - BALÍK do ruky

Cena za poštovné bude účtována dle tabulky viz. níže. Zboží je možné uhradit předem na účet a zaslat jako standardní balík nebo zasíláme i na dobírku s příplatkem + 39,- KčTouto službou zasíláme náhradní díly a drobné doplňky do max. hmotnosti 5 kg. Česká pošta garantuje doručení do nasledujícího dne, ale ze zkušeností víme, že tomu často tak nebývá. O odeslání balíku budete informováni emailem a zásilku lze sledovat na internetové adrese České pošty.

  • Balík do 5 kg........................................150,- Kč s DPH

TOPTRANS - PALETA - nebo volně (těžké / nadměrné zboží)

Cena za poštovné bude účtována dle tabulky viz. níže. Zboží je možné uhradit předem na účet a zaslat jako standardní zásilku nebo zasíláme i na dobírku s příplatkem + 39,- Kč. Touto službou zasíláme zboží velkých rozměrů a křehké zboží zasíláme na EURO paletě (vany, keramické vaničky, vaničky z litého mramoru, sprchové kouty, dveře a boxy). Doručení zásilky je následují pracovní den v čase od 7 do 17 hod. Před doručením zasílá Toptrans sms zprávuO odeslání balíku budete informováni emailem a zásilku lze sledovat na internetové adresToptrans.

  • Doprava Toptrans je pro ČR ZDARMA

Osobní odběr

Osobní odběr je možné provést v naší provozovně, která je uvedena v sekci kontakt. Při osobním odběru je samozřejmě možné zboží zaplatit hotově či předem převodním příkazem. Osobní odběry nejsou nijak zpoplatněny. Při odběru zboží se, prosím, prokažte číslem Vaší objednávky, zrychlíte tak vyřízení objednávky. Zboží je nutné vyzvednou do 5 pracovních dní od potvrzení doručení zboží. Potvrzení bude zasláno emailem nebo budete kontaktováni telefonicky. 

  • lze platit kartou

Doprava na Slovensko

Cena za poštovné bude účtována dle tabulky viz. níže. Touto službou zasíláme balíkové zboží do max. hmotnosti 30 kg. Zboží je možné uhradit předem na účet a zaslat jako standardní balík nebo zasíláme i na dobírku s příplatkem + 49,- Kč. Pro vany, sprch. kouty, dveře, nábytek a ostatní paletové zboží vám dopravu spočítáme individuálně.

  • Balík do 5 kg......................................295,- Kč s DPH
  • Balík do 30 kg....................................550,- Kč s DPH

Dopravu na paletě Vám spočítáme individuálně, dle rozměrů, hmotnosti a adresy doručení. Pište na venta3@email.cz.


Zákazník je povinen překontrolovat a převzít zásilku pouze není-li nijak zjevně poškozená. Více zde