Doprava

PPL - BALÍK do ruky

Cena za poštovné bude účtována dle tabulky viz. níže. Zboží je možné uhradit předem na účet a zaslat jako standardní balík nebo zasíláme i na dobírku s příplatkem + 39,- Kč. Touto službou zasíláme náhradní díly a drobné doplňkyDoručení balíku je následují pracovní den v čase od 7 do 17 hod. Řidič Vás bude před doručením kontaktovat telefonicky. O odeslání balíku budete informováni emailem a zásilku lze sledovat na internetové adrese PPL.

  • Balík do 5 kg......................................270,- Kč s DPH
  • Balík do 30 kg....................................370,- Kč s DPH

ČESKÁ POŠTA - BALÍK do ruky

Cena za poštovné bude účtována dle tabulky viz. níže. Zboží je možné uhradit předem na účet a zaslat jako standardní balík nebo zasíláme i na dobírku s příplatkem + 39,- KčTouto službou zasíláme náhradní díly a drobné doplňky do max. hmotnosti 5 kg. Česká pošta garantuje doručení do nasledujícího dne, ale ze zkušeností víme, že tomu často tak nebývá. O odeslání balíku budete informováni emailem a zásilku lze sledovat na internetové adrese České pošty.

  • Balík do 5 kg........................................270,- Kč s DPH

TOPTRANS - PALETA - nebo volně (těžké / nadměrné zboží)

Cena za poštovné bude účtována dle tabulky viz. níže. Zboží je možné uhradit předem na účet a zaslat jako standardní zásilku nebo zasíláme i na dobírku s příplatkem + 49,- Kč. Touto službou zasíláme zboží velkých rozměrů a křehké zboží zasíláme na EURO paletě (kotle, ohřívače vody, vany, keramické vaničky, vaničky z litého mramoru, sprchové kouty, dveře a boxy, nábytek, sanitární keramika, dlažba a obklady ...). Doručení zásilky je následují pracovní den v čase od 7 do 17 hod. Před doručením zasílá Toptrans sms zprávu. O odeslání balíku budete informováni emailem a zásilku lze sledovat na internetové adresToptrans.

  • Paleta/volně do   30 kg......................550,- Kč s DPH
  • Paleta/volně do   50 kg......................690,- Kč s DPH
  • Paleta           do 100 kg...................1 390,- Kč s DPH
  • Paleta           do 200 kg...................2 190,- Kč s DPH
  • Paleta           do 300 kg...................3 290,- Kč s DPH

Štítek DOPRAVA ZDARMA (u vybraného sortimentu zboží označeném štítkem "Doprava zdarma") 

Vám bude zboží zasláno zdarma, bez úhrady poštovného v rámci ČR.


Osobní odběr

Osobní odběr je možné provést v naší provozovně, která je uvedena v sekci kontakt. Při osobním odběru je samozřejmě možné zboží zaplatit hotově či předem převodním příkazem. Osobní odběry nejsou nijak zpoplatněny. Při odběru zboží se, prosím, prokažte číslem Vaší objednávky, zrychlíte tak vyřízení objednávky. Zboží je nutné vyzvednou do 5 pracovních dní od potvrzení doručení zboží. Potvrzení bude zasláno emailem nebo budete kontaktováni telefonicky. 

  • lze platit kartou

Zákazník je povinen překontrolovat a převzít zásilku pouze není-li nijak zjevně poškozená. Více zde